Kwiaty Cięte

Kwiaty cięte to uniwersalny i co ważniejsze zawsze sprawiający radość prezent na wiele okazji. Doskonale sprawdzą się na urodziny, imieniny, Dzień kobiet czy Walentynki. Jednocześnie pięknie dopełniają wystrój wnętrz. Wprowadzają do domu piękny zapach i poprawiają nastrój. Jeżeli jesteście ciekawi jak prezentuje się w mieszkaniu Chryzantema Ewelina, kiedy zakwitają zimowe ciemierniki albo jak można wykorzystać tulipany zapraszamy do przeczytania poniższych artykułów. Znajdziecie tu wiele pomysłów na oryginalne kompozycje z wydawać by się mogło “oklepanych” gatunków oraz poznacie kwiaty, o których istnieniu być może nie mieliście dotąd do czynienia.

Kwiaty czarują oszałamiającym zapachem, jak i zapierającym dech w piersi wyglądem a starannie stworzona kompozycja kwiatowa ozdobi nawet najbardziej ponure wnętrze. Jednak nie zawsze najpiękniejsze kwiatowe dekoracje są w pełni naturalne. Sprawdźmy, co kryje się za sekretem barwienia roślin.

Lubimy zarówno dostawać kwiaty, jak i obdarowywać nimi innych. Jednak radość z otrzymanego bukietu potrafi przeminąć tak szybko, jak przemija i on sam. Jak sprawić, żeby kwiaty w wazonie dłużej zachowały świeżość? Poznaj 6 sprawdzonych trików!

Czy wiece, że właśnie dziś 15 stycznia obchodzony jest Dzień Tulipana? To chyba najbardziej popularne kwiaty wiosenne, które zachwycają bogactwem kolorów i form.

Do rodzaju tulipan zalicza się ok 120 gatunków, a odmian około 15 tysięcy!!! Nazwy odmian tulipanów często tworzone są na cześć sławnych osób np."Elvis Presley", "Jurij Gagarin"czy "Ronaldo".

W kwiaciarni Takich Kwiatków przygotowania do Walentynek pełną parą. Tematyczna- seduszkowa witryna, przyciąga intensywnym kolorem. 

A w środku przykładowe bukiety z tradycyjnych, czerwonych róż oraz mieszane w romantycznych odcieniach różu.

Ostatnio miałam okazję znaleźć się w naprawdę magicznym miejscu.... na polu słoneczników.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków