W Takich Kwiatkach oferujemy dostawy naszych bukietów, kompozycji, wiązanek i wieńców na terenie Krakowa i w okolicy.

Cennik zaktualizowany: 15.03.2024

Dostawa na terenie Krakowa: 40 zł brutto

Dostawa poza granicami Krakowa: 5 zł brutto za każdy kilometr od kwiaciarni do miejsca odbioru.

dostawa kwiatow krakow

Oferta footer

 

Zapraszamy do naszej kwiaciarni na ul. Odrzańskiej 13 / LU-3 w Krakowie :-)
(wejście od Cegielnianej)

e-mail: kontakt@takiekwiatki.pl

 

telefon: 537 442 818

Numer konta bankowego:

ING Bank Śląski
41 1050 1445 1000 0091 0941 2479

Kwiaciarnia "Takie Kwiatki"
ul. Odrzańska 13/LU-3
30-408 Kraków

Mapka dojazdu do Takie Kwiatki

Wyświetl w Google Maps

Chcesz, abyśmy dostarczyli kwiaty w Krakowie? Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc! Nasza kwiaciarnia zajmie się wszystkim! Specjalizujemy się w dostarczaniu radości Twoim bliskim poprzez szybką i wygodną dostawę kwiatów na zamówienie na terenie Krakowa i pobliskich okolic. Bez względu na to, czy mieszkasz w mieście czy jesteś z dala od swoich najbliższych, możesz zamówić piękny bukiet kwiatów z naszej bogatej oferty kwiatów dzwoniąc pod numer tel: 537 442 818, pisząc na messengerze lub wysyłając e-mail.
 
Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności zadbamy o to, aby kwiaty trafiły pod wskazany adres w Krakowie w umówionym terminie dostawy. Codziennie gwarantujemy świeże i piękne kwiaty z punktualną dostawą! Dodatkowo, do każdego zamówienia dołączamy darmowy bilecik, na którym możesz umieścić osobiste życzenia. Nie trać czasu! Zamów dostawę kwiatów jeszcze dziś!
 
Nasza kwiaciarnia oferuje dostawę kwiatów w Krakowie, obejmującym m.in. Nowa Huta, Dębniki, Łagiewniki-Borek, Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec,.

 

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków