Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków

W Takich Kwiatkach powstało już kilkaset bukietów ślubnych. Mamy doświadczenie zarówno w tworzeniu oryginalnych i skomplikowanych form (nowoczesne bukiety ślubne), jak i klasycznych, skromnych, małych bukietów na ślub. Staramy się, aby nasze wiązanki ślubne oddawały charakter tego wyjątkowego dnia i podkreślały urodę Panny Młodej.

Możesz też zadzwonić:)

537 442 818

 

Przykłady realizacji - zainspiruj się!

 Jeżeli planujesz dekoracje swojego wesela, koniecznie obejrzyj nasze realizacje!
Każdy bukiet ślubny na zdjęciu powstał w naszej kwiaciarni w Krakowie:

 

Przyjdź do nas ze zdjęciem swojej sukni ślubnej, a postaramy się dostosować kształt wiązanki weselnej do kroju sukienki ;)
Co ważne, do bukietów ślubnych używamy tylko świeżych kwiatów od sprawdzonych dostawców. Wszystko po to, aby każdy szczegół najpiękniejszego bukietu ślubnego był perfekcyjny.

Lubimy swoją pracę dlatego starannie śledzimy najnowsze trendy. Regularnie bierzemy również udział w wydarzeniach oraz targach poświęconych branży ślubnej. To dla nas olbrzymia dawka wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń, które możemy przełożyć na kwiatowe kompozycje ślubne, które dla Was tworzymy.

Każdy ślubny bukiet jest dla nas nowym wyzwaniem i z dużą przyjemnością dokładamy swoją cegiełkę do oprawy wesela. Możesz u nas zamówić kompleksową usługę, w ramach której przygotowujemy kompozycje na stoły,  dekoracje sali, kościoła itp., zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Zdając się na nas, możesz liczyć na fachowe doradztwo i kreatywność, doskonale znamy kwiaty na wesele i ich dostępność w danych miesiącach czy porach roku. Jeżeli szukasz inspiracji, zajrzyj do naszej galerii oraz bloga. Zobaczysz, że często bawimy się wieloma kolorami i rodzajami kwiatów na ślub i wesele. Nie brakuje również pomysłów na kwiaty na ślub w jednolitych, pastelowych barwach - takie bukiety ślubne pastelowe są coraz popularniejsze! W Takich Kwiatkach wykonujemy dekoracje i bukiety na ślub z różnych gatunków kwiatów weselnych tj: frezje, róże, eustomy, margaretki, gożdziki, gipsówki, piwonie, tulipany oraz innych. 

Jeżeli szukasz florysty, który włoży do Twojego bukietu ślubnego odrobinę serca i magii, zapraszamy!

 

Możesz też zadzwonić:)

537 442 818

 

 Bukiety ślubne wg kolorów:

Galeria białych i kremowych bukietów ślubnych

Galeria żółtych bukietów ślubnych

Galeria pomarańczowych bukietów ślubnych

Galeria czerwonych bukietów ślubnych

Galeria różowych bukietów ślubnych

Galeria fioletowych bukietów ślubnych

Galeria niebieskich bukietów ślubnych

Galeria różnokolorowych bukietów ślubnych

Oferta footer

 

Zapraszamy do naszej kwiaciarni na ul. Odrzańskiej 13 / LU-3 w Krakowie :-)
(wejście od Cegielnianej)

e-mail: kontakt@takiekwiatki.pl

 

telefon: 537 442 818

Numer konta bankowego:

ING Bank Śląski
41 1050 1445 1000 0091 0941 2479

Kwiaciarnia "Takie Kwiatki"
ul. Odrzańska 13/LU-3
30-408 Kraków

Mapka dojazdu do Takie Kwiatki

Wyświetl w Google Maps