Sierpień miesiącem cynii!

Te typowo ogrodowe kwiaty najczęściej pojawiaja się w dekoracjach o rustykalnym klimacie, a towarzyszą im typowo polne rośliny, trawy i owoce. 

I własnie w takim sielskim klimacie powstały w Takich Kwiatkach cztery mini kompozycje. W koronkowych, białych osłonkach znalazły się różno kolorowe cynie wraz z dodatkami. Czerwona w zestawie z kremowym dziurawcem (hipericum), pomarańczowa z tojeścią i kłosami włośnicy, żółta z niebieską hortensją i jeżówką oraz amarantowa z kraspedią i owocami róży drobnokwiatowej. Do każdej kompozycji dodałam liście pittosporum. 

 

 

                                Mini kompozycje z cynii Sielskie dekoracje z cyniami

 

Bardzo często różnokolorowe cynie po prostu wkładam do wazonu, potrafią świetnie rozweselic pokój :)

 Cynie w wazonie

Intensywne barwy tych kwiatów dobrze komponuja się z szarą zielenią. W tej niskiej kompozycji w ceramicznym naczyniu żółtym i czerwonym cyniom towarzyszą rozchodnik olbrzymi oraz makówki. 

 

             Kompozycja z cynii w naczyniu ceramicznym cynie i rozchodnik dekoracja z cynii

 

Bukiet ślubny z cyniami? Jestem na tak! A kontrastowe połączenie ciemnego różu i żółci w sam raz dla ekstrawaganckiej Panny Młodej. 

 

                               Bukiet ślubny z cynii Bukiet ślubny z róż, cynii i kraspedii

 

M.

P.S. Cynie nigdy nie należały do moich ulubionych kwiatów, ale z wiekiem wszystko potrafi się zmienić :)

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków