Dekoracje Wnętrz

Zastanawiacie się jak podkreślić charakter wnętrza kwiatami? A może szukacie pomysłu na stroik Bożonarodzeniowy? Przychodzimy Wam z pomocą. Poniżej znajdziecie porady i inspiracje na dekoracje domu, biura i balkonu dostosowane do różnych pór roku. Jesienne kompozycje w dyni, wielkanocna trawka czy świąteczne dekoracje okien to tylko przykłady naszych realizacji. Niezależnie od tego jakie kolory i kwiaty lubicie, z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. Większość poniższych dekoracji doskonale sprawdzi się również jako prezent. Zapraszamy do czytania.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, czas więc pomyśleć o prezentach i dekoracjach, które wprowadzą nas w ten magiczny klimat :)

Chyba wszyscy mamy już dość zimy i temperatur poniżej zera. Brrr… Przywołajmy wiosnę świeżymi dekoracjami na święta Wielkiej Nocy :)

Zobacz nasze najnowsze stroiki bożonarodzeniowe.

Nie wiem jak to się stało, że mamy już połowę grudnia a ja nie pokazałam Wam dekoracji świątecznych. Od miesiąca przed kwiaciarnią wisi bożonarodzeniowa girlanda, kolorystycznie pasująca do Takich Kwiatków :)

To już ponad dwa lata odkąd Takie Kwiatki współpracują z salonem urody Mona.

Co tydzień trafiają tam tam świeże kompozycje kwiatowe, dopasowane do pory roku oraz różnych okazji.

Teraz mamy specjalną okazję – Dzień Otwarty:)

Od kilku miesięcy do jednego z biur dostarczamy niesamowite kompozycje kwiatowe. Bukiety oraz kosze kwiatów zamawia stęskniony mąż - Damian z Kanady dla żony, która jest na rocznym kontrakcie w Krakowie.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków