Aktualności

Lubicie śledzić trendy florystyczne, a czasami sprawdzić co dzieje się w Waszej ulubionej kwiaciarni? :) Cudownie, ten blog jest właśnie dla Was. Z poniższych artykułów dowiecie się między innymi jakie kwiaty obecnie królują w kompozycjach kwiatowych, jak podlewać różę kamienną czy jakie właściwości ma lawenda ( oczywiście oprócz tego, że przepięknie wygląda w bukietach). Nie zaskoczą Was również zmiany, które czasami wprowadzamy np. nowy wygląd wnętrza Takich Kwiatków. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do czytania.

Stało się. Po miesiącach planowania, zmianach koncepcji, pomysłach i kolejnych zmianach koncepcji remont Takich Kwiatków mamy za sobą:)

28 sierpnia w studiu Pytania na Śniadanie TVP2 wystąpiła Maria Gałka-Ostapińska z "Takich Kwiatków".

Od soboty na Alei Róż w Nowej Hucie odbywa się jarmark świąteczny połączony ze wspólnym kolędowaniem. Na scenie pojawiają się zespoły, grające różnorodną muzykę: od dziecięcego kolędowania do bluesowych, świątecznych brzmień.

Takie Kwiatki, oczywiście też tam są ze stroikami i wiankami bożonarodzeniowymi. Wybór mamy duży od eleganckich, klasycznych dekoracji po tradycyjne stroiki z jodełką. Są wianki pachnące lasem oraz ciekawe aranżacje z suszonych roślin z bombkami.

Ostatnio wciąż brakuje mi czasu na wszystko, a szczególnie na bloga. Dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy wokół kwiaciarni, a ja nie mam kiedy wam tego opisać. 

Wakacje już się skończyły, a ja dopiero teraz znalazłam chwilę czasu na pisanie :)
W połowie czerwca prowadziłyśmy z Natalią (niektórzy pewnie kojarzą z kwiaciarni brunetkę z burzą loków :) warsztaty z plecenia wianków dla grupy dziewczyn obchodzących wieczór panieński swojej przyjaciółki Kasi. 

Pamiętacie zdjęcie z Facebooka Takich Kwiatków „z kamerą wśród kwiatków”? Teraz po niemalże pół roku wszystko Wam wyjaśnię. Wczesną wiosną nagrywany był filmik o naszej kwiaciarni dla Facebook Busssines.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków