Ostatnio wciąż brakuje mi czasu na wszystko, a szczególnie na bloga. Dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy wokół kwiaciarni, a ja nie mam kiedy wam tego opisać. 

Wakacje już się skończyły, a ja dopiero teraz znalazłam chwilę czasu na pisanie :)
W połowie czerwca prowadziłyśmy z Natalią (niektórzy pewnie kojarzą z kwiaciarni brunetkę z burzą loków :) warsztaty z plecenia wianków dla grupy dziewczyn obchodzących wieczór panieński swojej przyjaciółki Kasi. 


Warsztaty miały odbyć się pod chmurką w klimacie trochę piknikowym. Niestety pogoda pokrzyżowała nasze plany i na szybko dziewczyny znalazły miejsce w miłej restauracji.

Każda z dziewczyn własnoręcznie przygotowała kwiaty i z naszą małą pomocą uplotła dla siebie wianek. Początki były trudne, ale uczestniczki szybko opanowały sztukę plecenia.

A wianki były tak różne jak ich właścicielki, duże korony kwiatów, drobne, kolorowe lub jednobarwne.
Dziewczyny świetnie się przy tym bawiły, ale najwięcej frajdy sprawiły im zdjęcia w tych wiankach. Czułam się jak na sesji fotograficznej, gdzie każda z dziewczyn była piękną uśmiechniętą modelką.

 

Warsztaty z plecenia wianków to, świetny pomysł na takie spotkania. Było naprawdę twórczo i bardzo wesoło :)

 

 

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków