Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków

 

Chociaż czas piwonii (Peonia) ma się ku schyłkowi, chciałam Wam jeszcze zaprezentować dwa moje bukiety z tymi kwiatami w roli głównej.


Pierwszy, różowy z czosnkiem olbrzymim (Alium giganteum), trawą włośnicą (Setaria), pędami eukaliptusa (Eucaliptus)  oraz liśćmi funkii (Hosta ) zrobiłam dla siebie na ślub znajomych. 

Bardzo ucieszyłam się, gdy na sali weselnej zobaczylam ten bukiet wyeksponowany na  "wiejskim stole". Świetnie podkreślał sielski klimat, niestety trochę gryzł się kolorystycznie z morelowymi ścianami wnętrza :)

     

Drugi bukiet zrobiłam dla koleżanki, również z okazji ślubu. Piwoniom towarzyszły śniedki wiechowate (Ornithogalum thyrsoides), chryzantema gałązkowa tzw guzikowa (Chrysanthemum), tobołki polne (Thlaspi arvense) , eukaliptus oraz funkia.

Kompozycja miała być w neutralnej kolorystyce, bo koleżanka do ostatniej chwili nie była zdecydowana w jakiej sukni wystąpi, a przecież bukiet musi do niej pasować ;) Biel i zieleń wydała mi się dość uniwersalna i jak najbardziej pasująca do okazji. 

     

M. 

PS. W weekned robię bukiety ślubne dla przyjaciółki, to będzie duże wyzwanie. Zapowiada się upalna pogoda, a bukiet w większości będzie składał się z delikatnych, wrażliwych kwiatów. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze :)


Zobacz też nanowszy artykuł o piwoniowych bukeitach ślubnych.

Podobne artykuły: