Prawie każda majowa panna młoda wybiera do swojego bukietu piwonie :) I wcale się nie dziwię, bo piwonie zachwycają zapachem, kolorami i mnogością delikatnych płatków.


W zeszły weekend robiłyśmy cztery ślubne bukiety z piwoniami, każdy w innym stylu i dokładnie dopasowany do panny młodej.

 

Pierwszy romantyczny z dodatkiem anemonów i eustomy.

Bukiet ślubny z piwonii i anemonów Bukiet ślubny z piwonii i anemonów

 

 

Kolejny w stylu boho, gdzie różowym i białym piwoniom towarzyszyły różyczki gałązkowe oraz eukaliptus (eucalyptus nicholii).

Bukiet ślubny w stylu boho 

 

W niebiesko - fioletowym bukiecie główna rolę zagrała błękitna hortensja, obok niej znalazły się piwonie, róże, eustomy i goździki. Całości pięknie dopełniły wiosenne szafirki i drobne kwiaty waxu.

Bukiet ślubny z hortensji, piwonii i szafirków Bukiet ślubny z piwoniami i hortensją

Bukiet ślubny z piwoniami i błękitna hortensją

 

 

Ostatni w kolekcji był z piwonii i róż w kolorze wina, malinowych cantedeskii, egzotycznej brunii (Brunia fragarioides) oraz jaskrów.

Bukiet ślubny z piwoniami i cantedeskią Bukiet z jaskrami i cantedeskią

Bukiet ślubny z cantedeskią i piwoniami

 

 

Mnie najbardziej do gustu przypadł bukiet błękitno-fioletowy. Uwielbiam bukiety koktajlowe z dużą ilością różnych kwiatów, a tutaj znalazły się moje ulubione szafirki, hortensje i oczywiście piwonie. A jaki jest wasz typ? :)

 

M.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków