Myśleliście kiedyś o ślubie w okresie Bożego Narodzenia? Mnie taki pomysł bardzo się podoba, a zainspirowała mnie piękna dekoracja z choinkami w kościele do którego chodzę. 

Wyobraziłam sobie jodłowe wianuszki z jemiołą i bombkami zawieszone przy kinkietach. Ławki przyozdobione szyszkami na długich wstążkach. Girlandy przy wejściu i ołtarz z dekoracją z czerwonych gwiazd betlejemskich. A wszystko na tle migoczących światełek choinkowych :)


A zimowy bukiet ślubny? Czerwone róże, szyszki i gałązki sosny... pąki amarylisa...a jako dodatki maleńkie bombki i gwiazdki.
Dla zimowej Panny Młodej fajnym pomysłem mógłby być bukiet mufka. Z cieplutkim futerkiem wewnątrz i subtelną kwiatową dekoracja- pięknie i praktycznie!

Tutaj kilka inspiracji:

 

Bukiet z różami i szyszkami Bukiet z jaskrami i szyszkami

I cieplutkie kwiatowe mufki:


Bukiet mufka Bukiet mufka 2Sala weselna powinna odzwierciedlać świąteczny klimat. Kompozycje z czerwonymi  amarylisami, ostrokrzewem, pędami jodły... i oczywiście szyszkowe akcenty :)


Tutaj dekoracja krzeseł i podstawki na winietki z szyszek:

dekoracja krzeseł winietki z szyszkami

A co myślicie o świątecznych sukniach ślubnych w kolorze wina? Ja jestem na tak, a nawet bardzo...:)

Świąteczna suknia ślubna Świąteczna suknia ślubna 2 Czerwona suknia ślubna


M.

Źródła: bridalweddings.blogspot.com, blog.lydiaphotography.comwww.marryyoume.com, www.projectwedding.com, www.hitched.co.ukwww.trendvogue.net, blog.chavahkinloch.com, brideindream.wordpress.com, www.wedding-planning-101.com

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków