Florystyka ślubna

Florystyka ślubna to jeden z naszych ulubionych tematów :) Przygotowane przez nas bukiety i dekoracje można liczyć już w tysiącach. Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu Młodej Pary, dlatego cieszymy się za każdym razem kiedy możemy być częścią tego wydarzenia. Każda para jest inna, lubi różne kwiaty i inaczej widzi wystrój na weselu, dzięki temu mamy ogromne pole do popisu jeżeli chodzi o pomysły. Koniecznie sprawdźcie przykłady naszych realizacji poniżej. Znajdziecie tu mnóstwo inspiracji np. wystrój sali weselnej w kolorach mięty i bieli, bukiet ślubny Megan Markle, dekoracje na ślub w Święta Bożego Narodzenia czy kwiatowe bransoletki dla druhny.

Każda pora roku ma swój wyjątkowy klimat, jednak to właśnie latem przypada szczyt sezonu ślubnego. Czy letnie wesele ma w sobie więcej uroku niż wiosenna lub zimowa uroczystość? Sprawdźmy, dlaczego to właśnie w lipcu i sierpniu najchętniej stajemy na ślubnym kobiercu!

Najlepsza opcja to przeniesienie ceremonii i wesela dokładnie o rok w tym samym miejscu :) Dostępność kwiatów wcale się wtedy nie zmienia, ewentualnie mogą pojawić się jakieś odmianowe nowości. 

Zmiana sali wiąże się  z przeprojektowaniem lub modyfikacją kompozycji. Inny układ stołów, styl wnętrza czy nawet tła za Parą Młodą, wymaga nowego podejścia do dekoracji.

Przy mniejszej ilości gości, gdzie prawdopodobnie stoły będą w większej odległości od siebie kompozycji będzie mniej, więc warto te kompozycje powiększyć, żeby były bardziej widoczne na sali. 

Jeżeli przenosisz ślub na inną porę roku to musisz pamiętać o tym, że najprawdopodobniej trzeba zaprojektować od początku, albo mocno zmienić dekoracje weselne.

Każda pora roku to pewne ograniczenia, ale i cała masa nowych możliwości.

Zebraliśmy dla Was zdjęcia bukietów ślubnych, które na przestrzeni lat powstały w pracowni florystycznej "Takie Kwiatki". Miłego oglądania!

Od kilku miesięcy dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowania do ślubu Księcia Harrego i aktorki Meghan Markle. Mnie oczywiście najbardziej interesował bukiet ślubny.

Bukiet Meghan wykonany przez florystkę Philippę Craddock był prosty w formie, wiązany w ręku zawierający kwiaty zerwane przez księcia Harrego w ogrodzie pałacu Kensington.

W niedzielę 10 stycznia uczestniczyliśmy w Targach Młodej Pary. Hala Expo w Krakowie to świetne miejsce na takie wydarzenia: nowocześnie, dużo przestrzeni.

Pomysł na nasze stoisko był prosty, klasyczne białe skrzynki i miętowe zasłony, a wśród nich kolorowe bukiety. Bukiety ślubne były monochromatyczne od bieli do czerni z dodatkiem zieleni ciętej. Każda panna młoda mogła dopasować do siebie ulubiony kolor lub zmiksować kilka.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków