Zobacz nasze najnowsze stroiki bożonarodzeniowe.

Grudzień przemknął mi jak błyskawica. Nawet nie wiem kiedy okazało się, że za klika dni święta.
Chociaż charakterystyczną atmosferę czuję już dość długo, bo od połowy listopada. Wtedy zaczęły pojawiać się w kwiaciarni elementy świątecznego wystroju. Systematycznie tworzyłam różne stroiki oraz wianki, aż pewnego dnia zabrakło na nie półek :)

Bardzo lubię robić wianki na drzwi z szyszkami, bombkami, a nawet z suszonymi kwiatami. Tutaj kolorze fioletu z suszoną niebieską hortensją oraz bombkowy w stylu glamour.

 Wianek bożonarodzeniowy z hortensją  Wianek z bombek

 

 

Tydzień temu otrzymałam trzy bombki z decoupage z życzeniem zrobienia z nimi stroików. Bombka z leśnymi zwierzątkami była dla dzieci, więc stroik był z radosnymi pomarańczowymi bombkami, brokatowymi gwiazdkami, a całości dopełnił maleńki ptaszek.
A kolejne dwa stroiki mają znaleźć się na wigilijnym stole, dodałam do nich świece i kolorystycznie dobrane dodatki.

Stroik z ptaszkiemStroik bożonarodzeniowy decoupageStroik niebieski

 

Ciekawe dekoracje powstały w Takich Kwiatkach dla pani Moniki z zaprzyjaźnionego salonu fryzjerskiego. Kompozycje na parapety miały być typowo zimowe z dużą ilością bieli. W białych jak śnieg naczyniach znalazły się bombki, szyszki, cynamon i wiele innych dodatków. Nie mogło w nich zabraknąć świeżych, pachnących gałązek krzewów iglastych.

 


Stroik z różowymi bombkamiStroik na parapetstroik na Boże Narodzenie

A w Wigilię w południe pakuję do samochodu prezenty, stroiki, gwiazdy betlejemskie i przy piosence Chris Rea wyruszamy do rodziny na święta :)) 

Wesołych świąt!

M.

 

 

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków