Tak, moi drodzy czytelnicy, Takie Kwiatki mają już 5 lat.

Dokładnie 19 listopada 2010r. na stronie takiekwiatki.pl pojawił się pierwszy tekst. Od tamtej pory pojawiło się ich już ponad 150. Ile zdjęć zrobiłam i zamieściłam na stronie nawet nie chcę liczyć, ale na pewno jest ich grubo ponad dwa tysiące;)

To było pięć pięknych lat. Dla mnie czas nieustannych wzlotów, upadków i ciągłej nauki.

Dziękuję! Przez ten cały czas byliście ze mną i kibicowaliście wyzwaniom florystycznym, które starałam się podejmować.

Od ponad 2 lat Takie Kwiatki to też kwiaciarnia w Krakowie, o której nawet wspomina Forbes:)
Nieustannie się rozwijamy i zdobywamy zaufanie nowych klientów. W międzyczasie zwiększyła się kwiatkowa drużyna – od roku jest z nami Iwonka – pełna florystycznych pomysłów, energii i do tego zawsze uśmiechnięta:)

Zbliża się Nowy Rok. Czas na postanowienia noworoczne dla Takich Kwiatków.
Na pierwszym planie cały czas kwiaciarnia i jej rozwój. Zamierzam też więcej czasu poświęcić blogowi i bardziej systematycznie publikować wpisy. Trzymajcie kciuki;)

Uruchomiłam też kanał na Instagramie, gdzie mam nadzieję, że uda mi się na bieżąco publikować, co się dzieje w Takich Kwiatkach.

Konkurs Takiw Kwiatki - kubki

Konkurs
Z okazji 5 urodzin Takich Kwiatków zapraszam Was do udziału w konkursie.
Do wygrania 5 kubków na kawę z logo Takie Kwiatki.

Zadanie konkursowe to:
zrobić zdjęcie Waszych dekoracji świątecznych (stroików, choinki, itp.) i przesłać na adres: konkurs@takiekwiatki.pl do 1 stycznia. Spośród nadesłanych wybiorę 5 najciekawszych. Wyniki ogłoszę 3 stycznia. Zwycięskie zdjęcia opublikuję na Facebooku Takich Kwiatków.

Wyniki konkursu >> kliknij tutaj

 

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków