Minął już miesiąc a ja jeszcze nie zdążyłam Was oficjalnie powiadomić, że Takie Kwiatki zmieniły lokalizację. Od początku marca zapraszam na ul. Cegielnianą w Krakowie.

Nowe lokum nieco różni się od poprzedniego. Po pierwsze wielkością, zmniejszyło się o 1/3 i miałam wielki problem, żeby zmieścić na zapleczu wszystkie moje skarby. Na szczęście udało mi się wszystko poupychać na półkach :)

Całe wnętrze jest pomalowane na szary kolor z czego bardzo się cieszę, bo idealnie komponuje się z każdą barwą. A tłem dla kwiatów ciętych jest grafitowa ścianka, własnoręcznie przeze mnie malowana.

Kwiaty cięte

 

Białe półki i skrzynki szybko wypełniły się, kwiatami doniczkowymi, donicami, osłonkami oraz innymi drobiazgami. Dodatkowo przed świętami wszędzie skaczą zajączki, baranki i podfruwają kolorowe kurki :)

 {gallery}wydarzenia/nowe-kwiatki/galeria{/gallery}

Nowa kwiaciarnia ma duże okna wystawowe oraz sporo przestrzeni na zewnątrz. Dzięki temu sporo kwiatów sezonowych można wyeksponować na zewnątrz.

Kwiaciarnia kraków

 

W Takich Kwiatkach po prostu czuć wiosnę! Wpadnijcie zobaczyć!

 

P.S.
Z żalem opuściłam ul. Szaniawskiego w Krakowie, piękne sosny przed wejściem, ogródek oraz klimatyczne wnętrze i wspaniałą właścicielkę, z którą mogłabym przegadać cały dzień, gdyby nie nasz ciągły brak czasu :)

 

M.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków