Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków

Ależ miałam dziś zamówienie!

Do kwiaciarni wpadł klient. Pokazał mi na szybko, które róże mu się podobają. Stwierdził, że chce piękny bukiet na urodziny mamy. Zostawił zaliczkę 200zł i powiedział, że za pół godziny będzie. Znikł...a ja zostałam sama pierwszy raz z tak dużym zamówieniem i nieomówionymi szczegółami. Pięknie, takie kwiatki !

No to chwila konsternacji, głęboki oddech i zabrałam się do pracy:). Wybrałam 21 róż,

kremowe i pomarańczowe, do tego drobne kwiatki chamelaucium (zwanego waxem), trochę traw, liści i do dzieła:) Po dołożeniu ok. piętnastej róży moje ręce opadły ...ciężkie to było bardzo. Tego się nie spodziewałam. Trzeba mieć dużo siły, żeby ułożyć bukiet z 21 róż (ok. 80 cm). (Hmm... bez śniadania do pracy nie mam co wychodzić:))

Udało mi się zdążyć na umówioną godzinę (na szczęście nie miałam klientów w międzyczasie:) Jak na pierwszy raz kwiaty ułożyły mi się bardzo dobrze, wszystko równomiernie, bez żadnych pustych przestrzeni i ściśniętych obok siebie pąków.

Miły pan oczywiście się spóźnił, ale bukiet się spodobał i dostałam nawet 10zł napiwku :))

PS.

Ten sam klient:- A na prezent kupiliśmy mamie protezę. Fajny prezent, no nie?

Ja - yhym, bardzo fajny

Klient -Biegnę właśnie do dentysty wręczyć jej bukiet, ale będzie niespodzianka.

 

M.