Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków

 

Bukiety ślubne Kraków

 

W Takich Kwiatkach powstało już kilkaset bukietów ślubnych. Mamy doświadczenie zarówno w tworzeniu skomplikowanych form, jak i klasycznych bukietów. Staramy się aby każda ślubna wiązanka oddawała charakter tego wyjątkowego dnia i podkreślała urodę Panny Młodej. Przyjdź do nas ze zdjęciem swojej sukni ślubnej, a postaramy się dostosować kształt wiązanki do kroju sukienki ;)

>> Przejdź do galerii bukietów ślubnych <<

Co ważne, do bukietów ślubnych używamy tylko świeżych kwiatów od sprawdzonych dostawców. Wszystko po to, aby każdy szczegół był perfekcyjny.

Lubimy swoją pracę dlatego starannie śledzimy najnowsze trendy. Regularnie bierzemy również udział w wydarzeniach oraz targach poświęconych branży ślubnej. To dla nas olbrzymia dawka wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń, które możemy przełożyć na kompozycje, które dla Was tworzymy.
Każdy ślubny bukiet jest dla nas nowym wyzwaniem i z dużą przyjemnością dokładamy swoją cegiełkę do oprawy wesela. Możesz u nas zamówić kompleksową usługę, w ramach której przygotowujemy kompozycje na stoły, dekoracje sali, kościoła itp., zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Zdając się na nas, możesz liczyć na fachowe doradztwo i kreatywność, doskonale znamy kwiaty i ich dostępność w danych miesiącach czy porach roku. Jeżeli szukasz inspiracji, zajrzyj do naszej galerii oraz bloga. Zobaczysz, że często bawimy się wieloma kolorami i rodzajami kwiatów. Nie brakuje również pomysłów na kompozycje w jednolitych, pastelowych barwach.

Jeżeli szukasz florysty, który włoży do Twojego bukietu ślubnego odrobinę serca i magii, zapraszamy!

 

Możesz też zadzwonić:)

537 442 818

 

 Jeżeli planujesz dekoracje swojego wesela, koniecznie obejrzyj nasze realizacje!
Wszystkie ze zdjęć to bukety stworzone w naszej pracowni:

Galeria białych i kremowych bukietów ślubnych

Galeria żółtych bukietów ślubnych

Galeria pomarańczowych bukietów ślubnych

Galeria czerwonych bukietów ślubnych

Galeria różowych bukietów ślubnych

Galeria fioletowych bukietów ślubnych

Galeria niebieskich bukietów ślubnych

Galeria różnokolorowych bukietów ślubnych

Oferta footer

 

Zapraszamy do naszej kwiaciarni na ul. Odrzańskiej 13 / LU-3 w Krakowie :-)
(wejście od Cegielnianej)

e-mail:

 

telefon: 537 442 818

Numer konta bankowego:

ING Bank Śląski
41 1050 1445 1000 0091 0941 2479

Mapka dojazdu do Takie Kwiatki

Wyświetl w Google Maps