Na moje pierwsze spotkanie z Karoliną wpadłam z takim rozpędem, że wylałam jej pół kawy. No to piękne mam pierwsze wrażenie - pomyślałam wtedy. Na szczęście później było już tylko lepiej :) 

Szybko dogadałyśmy, że bukiet ma być w kolorze fuksjowym jak reszta dodatków do sukni (m. in. torebka :). We włosach Panna Młoda bardzo chciała mieć storczyki, więc wszystko ułożyło się w fajną całość. Forma - kulka z goździków z broszką z falenopsisu. 

Bukiet ślubny z goździków Bukiet ślubny z goździków -2Druhna do koralowo-kremowej sukienki dostała miniaturkę bukietu ślubnego w odpowiednich dla niej kolorach.

Bukiet ślubny z goździków - 3 butonierka z goździka

 

 

Dodatkowo dla synka młodej pary zrobiłam małą butonierkę z goździka z malutką biedronką. 

Butonierka

 

Całość zamówienia uzupełniła dekoracja  stylowego Fiata 125p. Na masce pojawiły się miłosne, fuksjowe serca z ratanu z mini kompozycjami z goździków. A przy każdej klamce pojawiło się  serduszko z goździkiem.

 

Dekoracja auta Dekoracja klamek

 

Wczoraj zadzwoniła do mnie Karolina z podziękowaniami - bardzo miło było słyszeć, że wszystko się podobało. Wstrzeliłam się idealnie w kolorystykę, nawet sukni druhny, której nie widziałam :) 

Uśmiech nie schodził mi z buzi przez cały wieczór - satysfakcja niesamowita!

 

M.

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków