Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków

Od kilku miesięcy dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowania do ślubu Księcia Harrego i aktorki Meghan Markle. Mnie oczywiście najbardziej interesował bukiet ślubny.

Bukiet Meghan wykonany przez florystkę Philippę Craddock był prosty w formie, wiązany w ręku zawierający kwiaty zerwane przez księcia Harrego w ogrodzie pałacu Kensington.

Zebraliśmy dla Was zdjęcia bukietów ślubnych, które na przestrzeni lat powstały w pracowni florystycznej "Takie Kwiatki". Miłego oglądania!

Pewnie często to powtarzam, ale uwielbiam sezonowe kwiaty. Teraz zakochana jestem w chryzantemach w różnej postaci.

Uwielbiam doniczkowe, obsypane setkami maleńkich kwiatków na balkon oraz wielkokwiatowe w bukietach koktajlowych. I wcale nie mam z nimi cmentarnych skojarzeń :)

A najlepsze jest to, że co raz więcej panien młodych wybiera chryzantemy na ślub jesienią. 

W niedzielę 10 stycznia uczestniczyliśmy w Targach Młodej Pary. Hala Expo w Krakowie to świetne miejsce na takie wydarzenia: nowocześnie, dużo przestrzeni.

Pomysł na nasze stoisko był prosty, klasyczne białe skrzynki i miętowe zasłony, a wśród nich kolorowe bukiety. Bukiety ślubne były monochromatyczne od bieli do czerni z dodatkiem zieleni ciętej. Każda panna młoda mogła dopasować do siebie ulubiony kolor lub zmiksować kilka.

W tym sezonie ślubnym, jak co roku najpopularniejsze są okrągłe bukiety z róż, frezji lub eustomy. Panny Młode są bardzo ostrożne w doborze barw - pastelowe kolory, kremowy, różowy i odrobina zielonych dodatków.