Mówi Wam coś nazwa Maserati? Mi do niedawna nic nie mówiła, ale zmieniło się to dwa tygodnie temu. Miałam przyjemność dekorować kwiatami pokaz tych ekskluzywnych, włoskich aut :)

Choinka z szyszek

Uwielbiam szyszki w dekoracjach bożonarodzeniowych, a szczególnie świerkowe, bo pięknie pachną żywicą:)
Moje stroiki zazwyczaj składają się z wielu różnych elementów, ale tym razem postanowiłam zrobić coś mniej skomplikowanego. Wymyśliłam choinke z szyszek w dość mroźnym klimacie.  Szyszki mocowałam palisadowo od największych do najmniejszych, a zakończyłam dużą mleczną bombką. Choinkę udekorowałam kokardkami z koronki, małymi, białymi bombkami i perełkami, a całośc oprószyłam sztucznym śniegiem. 

Czy słyszeliście o białych dyniach? Ja natknęłam się na nie jakiś czas temu, ale dopiero tej jesieni zauroczyłam się na dobre :)

 

Wianek bożonarodzeniowy

Jeszcze nie słyszałam w tym roku piosenki „Last Christmas”, ale świąteczna aura trwa u mnie od dwóch tygodni :) Zakopana jestem po uszy w bombkach, szyszkach, gałązkach jodłowych i wielu innych świątecznych błyskotkach. Niesamowite zapachy cynamonu, anyżu i pomarańczy otaczają mnie każdego dnia. Bardzo przyjemny to czas, który świetnie służy wyciszeniu.

W zeszłym tygodniu zostałam poproszona przez moją koleżankę Izę o pomoc w dekoracji bankietu w Pałacu pod Baranami. Zgodziłam się od razu jeszcze nie wiedząc, że przyjęcie będzie już za dwa dni. Czasu mało, ale możliwość sprawdzenia się w jesiennych dekoracjach była silniejsza :)

Na szybko obejrzałam piękne sale Pałacu pod Baranami i wymyśliłam - wysokie kompozycje w kielichach martini na stoły z napojami, mini dekoracje na stoliki koktajlowe, podłużne kompozycje na kominki oraz wrzosy na parapety.