W Dzień Babci chciałabym Wam opowiedzieć o bardzo fajnych wnuczkach. A dokładnie o zgranym rodzeństwie, które zrobiło bardzo miłą niespodziankę dziadkom.

Pierwsza wnuczka napisała do mnie w grudniu z pytaniem czy zimą jest dostępny biały bez. Jak potwierdziłam, to zadzwoniła do mnie druga wnuczka, żeby zamówić bukiet z bzami na 50tą rocznicę ślubu dziadków. Bukiet miał nawiązywać do bukietu ślubnego babci, który był oczywiście zrobiony z białych bzów.

Bukiet mikołajkowy

Z czym kojarzą Wam się kolory czerwony i biały? Mi dzisiaj tylko z Mikołajem i jego wesołym kubraczkiem.
Zainspirowana tym tematem, zrobiłam bukiet, który może być świetnym prezentem mikołajkowym :)

Bukiet ze słonecznikami w roli głównej, z typowo jesiennymi dodatkami : miechunką, celozją, owocami jarząbu szwedzkiego, kraspedią, wrotyczem. Wszystko w kolorystyce złotej polskiej jesieni :)

Bukiet inspirowany Islandią

W sobotę miałam okazję robić niezwykły bukiet urodzinowy. Nie byłabym sobą, gdybym nie wypytała o szczegółowo o preferencje kwiatowe jubilatki. Niestety moje pytania pozostały bez odpowiedzi, ale... dowiedziałam się, że uwielbia Islandię :) I to był świetny trop! Stworzyłam bukiet w klimacie podbiegunowej tundry. W kompozycji symbolicznie pojawiły się kolory flagi Islandzkiej.

Ostatnio zrobiłam dla koleżanki bukiet w stylu vintage.