Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, czas więc pomyśleć o prezentach i dekoracjach, które wprowadzą nas w ten magiczny klimat :)

 

Jedną z propozycji, którą szczególnie Wam polecamy są stroiki w szkle. Świetnie prezentują się zarówno w ciągu dnia jak i w blasku świątecznych świec. Elementy kompozycji możemy dostosować do Waszych preferencji lub wystroju wnętrza domu lub biura. W tego typu dekoracjach wykorzystujemy różne rodzaje i wielkości szklanych naczyń, a do wewnątrz między innymi bombki, świece, świąteczne figurki, gałązki i szyszki. Możecie być pewni, że pomysłów nam nie zabraknie.

Stroiki w szkle już od kilku sezonów stanowią przełamanie nudy wśród świątecznych dekoracji. Skąd takie powodzenie? Otóż szkło nadaje wnętrzom elegancji, a dzięki temu, że odbija światło również niesamowitego uroku. Trudno o bardziej klimatyczny wystrój podczas wigilijnej kolacji ;)
Pamiętajcie, że stroiki możecie również wykorzystać jako oryginalny prezent dla swoich bliskich bądź partnerów biznesowych.

Życzymy Wam cudownych Świąt, pełnych radości, uśmiechu i odpoczynku w gronie rodziny!

 

Zobacz naszą ofertę stroików bożonarodzeniowych.

Albo zamów onine na stronie Takich Kwiatków:

Stroik świąteczny w szkle - kwiaciarnia internetowa

Numer telefonu do Takie Kwiatki - 537 442 818 Email do Takie Kwiatki kliknij by napisać na Messengerze Dojazd do Takich Kwiatków