Dla majowej panny młodej polecam bukiet ślubny z konwalii. Pięknie pachnące, białe, delikatne dzwoneczki świetnie nadają się na bukiet do subtelnej, skromnej sukni. Świetnie pasują do panny młodej o eterycznej urodzie.  

W poniedziałek byłam na spotkaniu kobiet aktywnych w Krakowie – Wenusjanki

Spotkanie odbyło się w spokojnym, pełnym zieleni miejscu - hotelu Farmona. Zachwycił mnie tam piękny park ze starymi drzewami, cudowne kolorowe prymulki pomiędzy nimi, a na klombach delikatne niezapominajki i stokrotki :) Po prostu było tam pięknie i wiosennie!

Lubię dekoracje wielkanocne...  kwiatki, pisanki, kurczaczki :) Wiele radości sprawia mi tworzenie takich wiosennych kompozycji. 

 W lutym robiłam wiązanki na pogrzeb, który był w mojej rodzinie. Odszedł od nas, lubiany przez wszystkich wujek. Starałam się jak mogłam, żeby wiązanki  jak najlepiej odzwierciedlały nasze smutne uczucia. 

Wszystkie kompozycje robię w specjalnych floretach (gąbka mokra do układania kwiatów ciętych w plastykowej osłonce z rączką do trzymania). Wszystko pięknie się trzyma, a żywe kwiaty mają stały dostęp do wody. 

 

Kochani!  Cieszę się, że konkurs wzbudził takie zainteresowanie. Mam nadzieję, że dzięki tym wierszykom wiosna przyjdzie bardzo szybko :)